Hakkımızda

Bahattin Dağlıkan liderliğinde inşaat sektöründe çeyrek asrı aşkın süredir faaliyetlerine devam eden BVF İnşaat, betonarme ve çelik konstrüksiyon işleri alanlarında uzmanlaşmıştır.

Tecrübe ve Deneyim

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan BVF İnşaat, 1994’den bugüne sahip olduğu tecrübe ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

Kurulduğu yıllarda dönemin ihtiyaçlarına uygun; fabrika, işyeri, konut projeleri, endüstriyel yapı ve tesis inşaatları başta olmak üzere peyzaj düzenlemeleri, alt yapı, onarım, restorasyon ve güçlendirme alanlarında faaliyet göstermiştir.

Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun inovatif çözümler üretmeyi hedefleyen BVF İnşaat, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

BVF İnşaat, uzman mühendis ve teknik elemanlardan oluşan ekibi ile karayolları menfezleri, konut yapıları, prefabrik yapılar, karkas betonarme ve çelik konstrüksiyon işleri gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Bugüne dek Adana Hacı Sabancı OSB’de, 100’ün üzerinde kuruluşun fabrika binasını ve idari binasını, proje planına uygun ve taahhütte bulunulan süre içerisinde anahtar teslim olarak tamamlayan BVF İnşaat; Gizir Profil, Ulusoy Tekstil, Jain Sulama Sistemleri, Özerşah Petrol Ürünleri, Mango Gıda, BMF Petrol Ürünleri, Ak Metal Çatı Sistemleri ve Doğanay Gıda gibi Organize Sanayi Bölgesinin önde gelen kuruluşlarının çözüm ortağı olmuştur.

Misyon & Vizyon

Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan BVF İnşaat, kurulduğu günden bugüne güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiştir. 

Kalite ve estetiği güven yapı taşları üzerine oturtmayı başaran BVF İnşaat, her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla bugüne dek pek çok önemli projeye imza atmıştır.

Construction work

Firma Politikamız

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını, zamanında ve tam olarak karşılamak firma politikamızın temelini teşkil etmektedir. İnsana ve çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak çalışmalara güven ortamı içerisinde, kaliteli, hızlı ve stabil olarak imza atmak temel felsefemizdir. Etik değerleri olan BVF İnşaat, müşteri odaklı çözümlere önem veren ve sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firmasıdır.